Elektronické obojky proti štěkání

Elektronické obojky D-mute proti štěkání jsou bezpečným a efektivním prostředkem, který pomůže eliminovat nadměrné štěkání vašeho psa. Elektronický obojek představuje jednoduché řešení v případech, kdy váš pes reaguje na sebemenší podnět štěkotem, nebo dokonce štěká celý den v době vaší nepřítomnosti, a obtěžuje tak své okolí.

K dispozici jsou 3 modely obojků D-mute vhodné pro různé velikosti psů. Model d-mute small light je určeny pro malá plemena psů (vážící 6-15kg), model d-mute small pro střední (15-25kg) a d-mute light je vhodný velká plemena psů (25 a více kg).

Obojek, který má pes na krku je aktivován pouze vibracemi hlasivek. Tento systém tak zabraňuje riziku falešného spuštění vyvolaného štěkotem jiného psa. Citlivost reakce obojku na vibrace a režim stimulace je možné snadno nastavit. Obojek disponuje celkem pěti volitelnými režimy pro korekci štěkání, lze si vybrat mezi akustickým signálem, třemi úrovněmi elektrické stimulace a režimem stimulace se vzrůstající intenzitou v pěti stupních.

Vodotěsnost obojků - veškeré obojky D-mute jsou plně vodotěsné a Váš pes s nimi tudíž bez problémů může i do vody.

Česká výroba a 3 roky záruka je u nás samozřejmostí.
MADE_IN.PNGVODOTESNOST.pngZARUKA-3-ROKY.PNG
Pro nejmenší psy pod 6kg existuje nyní jen jedinný obojek a tím je Canicalm Small.

Elektronický obojek proti štěkání d-mute small light (pro psy 6-15kg) Więcej informacji Dárek ZDARMA Doprava ZDARMA Záruka 3 roky  W magazynie Elektronický obojek proti štěkání d-mute small light (pro psy 6-15kg) + GRATIS Lithiová baterie CR2 3V Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání
Vhodný pro malá plemena psů nebo pro psy vážící cca 6-15kg

(jezevčík, kokršpaněl, bígl, apod.)
201,00
Elektronický obojek proti štěkání d-mute small (pro psy 15-25kg) Więcej informacji Dárek ZDARMA Doprava ZDARMA Záruka 3 roky  W magazynie Elektronický obojek proti štěkání d-mute small (pro psy 15-25kg) + GRATIS Lithiová baterie CR2 3V Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání
Vhodný pro malá a střední plemena psů nebo pro psy vážící cca 15-25kg

(německý ovčák, zlatý retrívr, ridgeback, setr, apod.)
217,70
Elektronický obojek proti štěkání d-mute light (pro psy 25kg a více) Więcej informacji Dárek ZDARMA Doprava ZDARMA Záruka 3 roky  W magazynie Elektronický obojek proti štěkání d-mute light (pro psy 25kg a více) + GRATIS Lithiová baterie CR2 3V Elektronický obojek proti nežádoucímu štěkání
Vhodný pro velká plemena psů nebo pro psy vážící cca 25kg a více

(rotwailer, pitbul, dobrman, německá doga, apod.)
251,20
Canicalm small Więcej informacji Dárek ZDARMA Doprava ZDARMA  Dočasně v ČR nedostupné Canicalm small Jeden z nejmenších elektronických protištěkacích obojků vůbec. Hmotnost pouze 17 gramů. Pro nejmenší pejsky do 6 kg hmotnosti. 419,90

Proč chtít produkty Dogtrace? Protože jsou

Od základu české

Česká firma. Čeští zaměstnanci. Česká výroba. Dogtrace je ryze česká firma, vybavená špičkovou technikou. Nemají žádnou továrnu v Číně ani v jiné zemi. Veškeré klíčové výrobní procesy probíhají v Lanškrouně a to pod přísnou výstupní kontrolou.

made_in_cz.jpg
vodotesne-obojky-big.jpg

Kvalitní a vodotěsné

To nejsou jen slova. Veškeré součástky si buď sami vyrábí, nebo je odebírají od renomovaných evropských dodavatelů. Mají vlastní dceřinnou firmu na osazování desek plošných spojů a také vlastní vývojové středisko se špičkovými znalci v oboru. Obojky se běžně "dožívají" 10 - 15 let a není výjimkou, že jsou využívány na další psí generace. Z tohoto důvodu zcela nepochybně oceníte dostupnost všech náhradních dílů, které držíme trvale skladem. Obojky jsou plně vodotěsné, pes může s obojkem ve vodě i plavat. Jsou proto doslova nesmrtelné.

S prodlouženou zárukou

Našim výrobkům naprosto důvěřujeme! Přísná kontrola a inovace technologických a výrobních procesů zvyšuje úroveň kvality našich výrobků. Proto jsme se rozhodli prodloužit záruční dobu na 3 roky.

zaruka.jpg

Další výhody těchto výrobků naleznete ZDE