Vesty

690
3000
Reflexní vesta More information Reflexní vesta + FREE AirDog whistling tennis ball Reflexní vesta, která skvěle odráží světlo a je ideální volbou na každodenní procházky s vaším chlupáčem, klidně i do města. 27.28
Protector cover More information Protector cover + FREE AirDog whistling tennis ball Reflexní jednoduchá ochranná vesta. from 35.18
Protector vest More information Free transport Protector vest + FREE AirDog whistling tennis ball Výstražná a ochranná vesta s chráničem hrudníku zesíleným aramidovými vlákny. 54.95 + Free Shipping!
Protector vest GPS More information Free transport Protector vest GPS + FREE AirDog whistling tennis ball Výstražná a ochranná vesta s kevlarovým chráničem hrudníku a s kapsou na GPS. 58.90 + Free Shipping!
Blest Jacket More information Free transport Blest Jacket + FREE AirDog whistling tennis ball Ultralehký obleček s nejmodernější izolační vrstvou Primaloft. 88.91 + Free Shipping!
Long Distance Jacket More information Free transport Long Distance Jacket + FREE AirDog whistling tennis ball Speciální obleček pro tréninky a závody na dlouhých tratích. Používaný nejlepšími světovými mushery i v extrémním chladu až -50°C. 102.39 + Free Shipping!
Plovací vesta More information Free transport Plovací vesta + FREE AirDog whistling tennis ball Bezpečnostní pomůcka, učitel plavání i osobní fyzioterapeut. Plovací vesta vám pomůže udržet psa fit. I dobří psí plavci by měli používat plovací vestu. from 118.17 + Free Shipping!