Jaký obojek chcete zapůjčit?

 

Chcete si obojek na 30 dní vyzkoušet? Pokud se vám neosvědčí, vrátíme vám peníze zpět. Nevěříte? Čtěte dál...

Pokud váháte nad koupí elektronického obojku, ať už z důvodu, že nevíte jak bude váš pes reagovat nebo máte obavy, zda bude elektronický obojek na vašeho psa fungovat, dáváme vám možnost na 30 dní elektronický obojek vyzkoušet.

V nabídce máme mnoho druhů elektronických obojků, které si můžete u nás zakoupit. Jelikož víme, že pořízení obojku není levná záležitost, nabízíme vám možnost si obojek zdarma vyzkoušet. Vy si tak můžete vyzkoušet nejen ovládání obojku, ale i reakce vašeho psa.

Zašleme Vám vždy NOVÉ zboží. Pokud se vám obojek osvědčí, můžete si ho rovnou ponechat a pokud ne, jednoduše nám ho vrátíte zpět. 

 

Vysvětlení - rozdíl mezi vypůjčením na 30 dní a vrácení zboží v 14 denní lhůtě:

U vypůjčení je třeba upřesnit, že u nás si můžete zboží vyzkoušet na měsíc (po dohodě i déle). Po celou dobu vypůjčení jsme pro Vás 24h denně na telefonu pro rady s výcvikem psa. Pokud zboží nese po této době známky opotřebení ve většině případů to ani neřešíme. Naše služby jsou tedy něco navíc a rozhodně je nikomu nenutíme.

Pokud se po měsíci rozhodnete obojek vrátit, účtujeme si pouze poštovné:

  • Poštovné je 80kč v případě, že jste zboží uhradili na účet předem nebo rychlou online platbou
  • U zboží zaslané na dobírku si účtujeme 150kč
  • Při osobním předání je vypůjčení zcela ZDARMA

Ze zákona má každý zákazník právo na odstoupení do 14 dní. Cituji: "Zákazník může zboží během dvou týdnů jenom vyzkoušet, ale nikoli používat. Zákoník tak brání i tomu, aby se z obchodů staly půjčovny". Tzn, že každý zákazník má právo na předvedení výrobku a to není u eshopů možné, proto je pro zákazníka ochranná lhůta, aby si výrobek vyzkoušel. Vyzkoušení však není 14denní (vícedenní) používání.

Věřím, že tímto vysvětlením došlo k pochopení rozdílu mezi vypůjčením a vrácením zboží v 14denní lhůtě, kterou ukládá zákon.