Proč chtít produkty Dogtrace? Protože jsou

Od základu české

Česká firma. Čeští zaměstnanci. Česká výroba. Dogtrace je ryze česká firma, vybavená špičkovou technikou. Nemají žádnou továrnu v Číně ani v jiné zemi. Veškeré klíčové výrobní procesy probíhají v Lanškrouně a to pod přísnou výstupní kontrolou.

Od základu české
Prvotřídně kvalitní

Prvotřídně kvalitní

To nejsou jen slova. Veškeré součástky si buď sami vyrábí, nebo je odebírají od renomovaných evropských dodavatelů. Mají vlastní dceřinnou firmu na osazování desek plošných spojů a také vlastní vývojové středisko se špičkovými znalci v oboru.

Z odolných materiálů

Naše zařízení se běžně "dožívají" 10 - 15 let a není výjimkou, že jsou využívány na další psí generace. Z tohoto důvodu zcela nepochybně oceníte dostupnost všech náhradních dílů, které držíme trvale skladem. Naše zařízení jsou proto doslova nesmrtelné. Všechny naše obojky jsou dokonale vodotěsné. Psi snimi můžou i plavat. U modelů D-control professionál jsou odolné a vodotěsné i ovladače.

Z odolných materiálů
Lehce dostupné

Lehce dostupné

Naše zařízení si můžete prohlédnout a vyzkoušet téměř v místě vašeho bydliště. Pokud bydlíte daleko zboží Vám domů zdarma vypůjčíme.

Přívětivé pro uživatele

S našimi produkty se pracuje snadno. Ke každému dostanete přehledný návod k použití a kdybyste si náhodou nevěděli rady, tak jsme tu pro vás. Nabízíme pomoc při výběru výrobku a odbornou konzultaci pro vhodné řešení vaší situace. Produkt vybereme tak, aby jste byli vy i váš pes maximálně spokojeni.

Přívětivé pro uživatele
Vyvinuté s pomocí profesionálů

Vyvinuté s pomocí profesionálů

Abychom dodávali užitečné výrobky, tak potřebujeme nejen špičkové technologické zázemí a vývojové středisko.

Na výrobě a vývoji nových produktů spolupracujeme s veterináři a kynology. Nejsme v tom sami.

S expresním servisem

Díky velmi nízkému procentu reklamací se nebojíme nazvat náš servis jako EXPRESNÍ. Průměrná servisní lhůta je u nás 3 - 5 pracovních dní, ale po domluvě jsme schopni vyřídit váš servis přednostně v ještě kratší lhůtě.

Pokud dorazíte až za námi, nabízíme doslova servis na počkání, protože víme, že naše produkty využíváte naplno.

S expresním servisem
S prodlouženou zárukou

S prodlouženou zárukou

Našim výrobkům naprosto důvěřujeme! Přísná kontrola a inovace technologických a výrobních procesů zvyšuje úroveň kvality našich výrobků. Proto jsme se rozhodli prodloužit záruční dobu na 3 roky.