Proč chtít produkty Dogtrace? Protože jsou

Od základu české

Česká firma. Čeští zaměstnanci. Česká výroba. Dogtrace je ryze česká firma, vybavená špičkovou technikou. Nemají žádnou továrnu v Číně ani v jiné zemi. Veškeré klíčové výrobní procesy probíhají v Lanškrouně a to pod přísnou výstupní kontrolou.

str-55-6.jpg
str-56-6.jpg

Prvotřídně kvalitní

To nejsou jen slova. Veškeré součástky si buď sami vyrábí, nebo je odebírají od renomovaných evropských dodavatelů. Mají vlastní dceřinnou firmu na osazování desek plošných spojů a také vlastní vývojové středisko se špičkovými znalci v oboru.

Z odolných materiálů

Naše zařízení se běžně "dožívají" 10 - 15 let a není výjimkou, že jsou využívány na další psí generace. Z tohoto důvodu zcela nepochybně oceníte dostupnost všech náhradních dílů, které držíme trvale skladem. Naše zařízení jsou proto doslova nesmrtelné. Všechny naše obojky jsou dokonale vodotěsné. Psi snimi můžou i plavat. U modelů D-control professionál jsou odolné a vodotěsné i ovladače.

str-57-6.jpg
str-58-6.jpg

Lehce dostupné

Naše zařízení si můžete prohlédnout a vyzkoušet téměř v místě vašeho bydliště. Pokud bydlíte daleko zboží Vám domů zdarma vypůjčíme.

Přívětivé pro uživatele

S našimi produkty se pracuje snadno. Ke každému dostanete přehledný návod k použití a kdybyste si náhodou nevěděli rady, tak jsme tu pro vás. Nabízíme pomoc při výběru výrobku a odbornou konzultaci pro vhodné řešení vaší situace. Produkt vybereme tak, aby jste byli vy i váš pes maximálně spokojeni.

str-106-6.jpg
str-107-6.jpg

Vyvinuté s pomocí profesionálů

Abychom dodávali užitečné výrobky, tak potřebujeme nejen špičkové technologické zázemí a vývojové středisko.

Na výrobě a vývoji nových produktů spolupracujeme s veterináři a kynology. Nejsme v tom sami.

S expresním servisem

Díky velmi nízkému procentu reklamací se nebojíme nazvat náš servis jako EXPRESNÍ. Průměrná servisní lhůta je u nás 3 - 5 pracovních dní, ale po domluvě jsme schopni vyřídit váš servis přednostně v ještě kratší lhůtě.

Pokud dorazíte až za námi, nabízíme doslova servis na počkání, protože víme, že naše produkty využíváte naplno.

str-108-6.jpg
str-109-6.jpg

S prodlouženou zárukou

Našim výrobkům naprosto důvěřujeme! Přísná kontrola a inovace technologických a výrobních procesů zvyšuje úroveň kvality našich výrobků. Proto jsme se rozhodli prodloužit záruční dobu na 3 roky.