Harnesses

989.01
2400
Postroj Line More information Free transport Postroj Line + FREE AirDog whistling tennis ball + FREE Výměna velikosti ZDARMA Univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit. Dodává se ve čtyřech slušívých barvách a nabízí několik možností připojení vodítka. from 39.04 + Free Shipping!
Saňový postroj Nansen More information Free transport Saňový postroj Nansen + FREE AirDog whistling tennis ball + FREE Výměna velikosti ZDARMA Postoj Nansen je jasná volba pro týmové disciplíny s více psy. from 39.08 + Free Shipping!
Postroj Ultra More information Free transport Postroj Ultra + FREE AirDog whistling tennis ball + FREE Výměna velikosti ZDARMA Nastavitelný postroj Ultra pro každodenní dovádění aktivních psů. 46.97 + Free Shipping!
Saňový postroj Nansen 5.0 More information Free transport Saňový postroj Nansen 5.0 Ergonomický tažný postroj vyvinutý pro mushing. Postroj byl testován na vzdálenost, která se rovná 16 cestám kolem světa. 46.97 + Free Shipping!
Postroj Line Grip More information Postroj Line Grip Univerzální postroj vhodný pro většinu psů a aktivit. Dodává se v černé barvě a nabízí několik možností připojení vodítka. Rukojeť slouží k praktické manipulaci se psem. from 58.81
Postroj Ramble More information Postroj Ramble Rable je postroj pro psy s nastavitelnými popruhy kolem krku a hrudníku. Díky rukojeti a třem připevňovacím bodům na vodítku se jedná o velmi univerzální postroj vhodný i pro štěňata nebo robustnější psy. 58.81
Postroj Rock More information Postroj Rock Všestranný polstrovaný postroj pro psy, vyvinutý pro aktivní život a každodenní nošení. Jedinečný díky vysoce prodyšnému materiálu HexiVent, který poskytuje maximální pohodlí i za teplého počasí. 62.76
Postroj Freemotion More information Gift for free Free transport Postroj Freemotion + FREE Výměna velikosti ZDARMA + FREE Loype Xtra 235 Distance Vlajková loď značky Non-stop dogwear. Postroj, který je ušitý ze zkušeností těch nejlepších závodníků, aby skvěle padnul každému psovi. from 66.71 + Free Shipping!
Postroj Nansen Stick More information Free transport Postroj Nansen Stick + FREE Výměna velikosti ZDARMA + FREE Loype Xtra 235 Distance Postroj Nansen Stick byl vyvinut společně s několika nejlepšími „long-distance“ mushery na světě. 69.03 + Free Shipping!
Postroj Freemotion 10th Anniversary More information Free transport Postroj Freemotion 10th Anniversary + FREE Výměna velikosti ZDARMA + FREE Loype Xtra 235 Distance Nejprodávanější postroj v limitované modré edici k jeho 10. výročí. Freemotion vydrží opravdu dlouho – limitovaná edice je ideální výmluva, proč si pořídit nový postroj, přestože ten starý pořád funguje 78.55 + Free Shipping!
Kombinovaný postroj More information Free transport Kombinovaný postroj + FREE Výměna velikosti ZDARMA + FREE Loype Xtra 235 Distance Oblíbená verze postroje Freemotion se zesílenou krční částí a možností připojení pulky (saní). from 92.32 + Free Shipping!