NÁŠ NOVÝ ESHOP


PRODUKTY VE 3D!

Dokonalý pohled na
produkty - jen u nás!

 


Vyzkoušejte si elektronický obojek ZDARMA na 30 dní.

Vice informací čtěte ZDE

Potřebujete poradit?
+420 725 700 825
info@pujcovna-obojku.cz

 

Zkušenosti zákazníků s elektronickým obojkem

Zkušenosti zákazníků s protištěkacím obojkem D-mute


Příběh biglice Mii

Mám 10ti měsíční fenečku bígla Miu, je to zlatíčko jenže trpí separační úzkostí,ani za nic nechce být sama doma. Vyskoušela jsem všechny rady cvičitelů, ale nic nezabíralo, proto jsem se rozhodla vyzkoušet protištěkací obojek D-mute small light. Našla jsem na internetu tuto půjčovnu obojků a moc dobře jsem udělala, že jsem si obojek vypůjčila.

 

PŘEČÍST CELOU ZKUŠENOST

 

Příběh Zuzky

Zuzka - kříženka, cca 2 roky, adoptovaná jako velmi tichá fenečka z útulku. Se Zuzkou jsem od první chvíle cvičila samotu a fungovali jsem jako naprosto tichá  klidná domácnost. Po 4 měsících od adopce Zuzky, mne sousedé upozornili, že po mém odchodu do práce vyštěkává na celý dům. Zcela upřimně jsem byla tak v šoku, že jsem nevěřila, pořídila diktafon a s hrůzou pak poslouchala, jak Zuzana doma jódluje.

 

PŘEČÍST CELOU ZKUŠENOST

 

Mnohem více příběhů k protištěkacím obojkům nalezne na našem blogu ZDE

 

 

 

Zkušenosti zákazníků s neviditelným plotem D-fence


Příběh útěkáře Edy

Eda byl prvních pár týdnů vzorné štěně, hrál si jen s hračkami určenými pro něj, od prvního dne spal v boudě, neštěkal, nekňučel. Časem se z něj stal pes v pubertě a tehdy to začalo – útěky na samovolné procházky. Samo o sobě by to problém nebyl, byl mírumilovný, ale měl slabost pro cizí pozemky, které rád rozhrabával. Rád nosil boty od sousedů, občas staré škrpály, občas značkové. Dokonce si troufnul ukrást svačinu dělníkům, kteří v nedaleké vesnici opravovali kanalizaci. Všichni věděli, že Eda je náš, chodili si stěžovat.

 

PŘEČÍST CELOU ZKUŠENOST

 

Příběh fenky Frídy

Naše „pohádka“ začala kolem 4-5 měsíce věku štěněte, kdy jsme ho vypustili na celodenní pobyt na zahradu. Jelikož máme velmi dobré a trpělivé sousedy počáteční útěky podkopáním plotu byly spíše úsměvné. Jelikož tyto praktiky pokračovali rozkousáváním pletiva a následným častým zvoněním zvonku „přijďte si pro pejska“, začali jsme s barikádováním plotu (kari sítě, plotové textilie, atd.) – bezúspěšně.

 

PŘEČÍST CELOU ZKUŠENOST

 

Mnohem více příběhů k neviditelným plotům nalezne na našem blogu ZDE

 

 

 

Zkušenosti zákazníků s výcvikovým obojkem D-control


Příběh Fia

Dobrý den, v první řadě bych chtěla velmi poděkovat Půjčovně obojků, za rady při výběru elektronického výcvikového obojku a také při jeho uvádění do praxe.

Máme téměř dvouletou bíglici Fiu, znám bíglí povahu, takže jsem nechtěla nic podcenit a začala s ní chodit na cvičák. K mému překvapení byla strašně šikovná a základní povely plnila s přehledem... Bohužel takto to fungovalo jen na cvičáku, sotva jsem s ní vyšla na procházku, naprosto mě ignorovala. Samozřejmě jsem si ji nemohla dovolit pustit z vodítka, takže veškeré naše procházky byly se stopovačkou.
 

 

Příběh Kesky

Jsme mladý dynamický pár, který měl problém se svým psím miláčkem. Nebyl to přímo náš pejsek, ale našich rodičů. Chytrý voříšek, velmi učenlivý nicméně velmi tvrdohlavý. Bohužel tak chytrý a tak tvrdohlavý, že ani profesionální výchova nepomohla a nedokázali jsme ji odnaučit štěkat. Keska štěkala naprosto pořád, nepřetržitě a na jakýkoliv hluk (venku, na chodbě za dveřmi, na návštěvu). Jelikož rodiče bydlí v tradičním paneláku, byl to problém, protože sousedé si stěžovali a nechtěli Kesku dále poslouchat. Nevěděli jsme co s ní a bohužel jsme částečně začali uvažovat, jestli může zůstat v bytě s rodiči. Tento strach nám vnuknul myšlenku, že si pořídíme výcvikový obojek.

PŘEČÍST CELOU ZKUŠENOST

 

Mnohem více příběhů k výcvikovým obojkům nalezne na našem blogu ZDE

 

 

 

Chcete se i vy podělit se zkušeností s elektronickým obojkem?

Napište nám Váš příběh na info@pujcovna-obojku.cz můžete připojit i fotografie vašeho pejska.

Každý příběh oceníme dárkem pro Vašeho pejska.

Copyright © 2011 - 2015 Tomáš Betlach - Půjčovna obojků. Všechna práva vyhrazena. Chráněný autorský web. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů či jejich částí, článků, obrázků a fotografií je bez výslovného souhlasu majitele webu zakázáno.