NÁŠ NOVÝ ESHOP


PRODUKTY VE 3D!

Dokonalý pohled na
produkty - jen u nás!

 


Vyzkoušejte si elektronický obojek ZDARMA na 30 dní.

Vice informací čtěte ZDE

Potřebujete poradit?
+420 725 700 825
info@pujcovna-obojku.cz

 

Vítejte v poradně. Vložte svůj dotaz.

Položit otázku


Galča se ptá:
15. 4. 2015 11:09
Dobrý den mám zájem koupit obojek proti štěkání D -mute small. Pejsek má obvod krku 43 cm bude stačit koupit jenom obojek nebo i řemen. Děkuji
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Je to tak na hraně. Doporučuji dokoupit obojek guma. Je k protištěkacímu obojku i více vhodný a zefektivní jeho použití. Přeji pěkný den. Tomáš Betlach
Radek se ptá:
13. 4. 2015 13:09
Dobrý den , máme tříletou fenu bavorského barvaře vážicí 18.5 kg. Neustále štěká na každého kdo projde kolem, mám zájem koupit obojek proti štěkání a potřeboval bych poradit který by nám nejlépe vyhovoval. Děkuji.
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den.
Doporučil bych vám obojek D-mute small za 1299kč.
http://www.pujcovna-obojku.cz/d-mute-small-elektronicky-obojek-proti-stekani-dog-trace-p92
Pokud má Váš pes větší obvod krku než je 45cm tak by jste musela dokoupit ještě řemen.
http://www.pujcovna-obojku.cz/obojek-guma-25mm-d-control-d-fence-d-mute-light-p188
Cena by byla tedy 1428kč. (1299kč elektronický obojek + 129kč gumový řemen)

Pokud obojek objednáte jakýkoliv den do 14:00 tak do druhého dne ho máte doma.
Poštovné se u nás neplatí.
V případě jakýchkoliv dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Přeji pěkný den. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach.
zdenka vestfálová se ptá:
13. 4. 2015 07:14
Dobrý den,mám maď.ohařku.Celkem poslouch,ale když se na něco soustředí tak ne.Nechci el.impulsy. Je vhodný vybrační obojek Canicom? Mojí fence jsou tři roky.Děkuji
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den.
Vibrační obojky jsou vhodné pro hluché psy a výcvik s ním je velmi dlouhý a chce trpělivost. Je velmi malá pravděpodobnost, že by Vám vibrační obojek pomohl na tak velké plemeno. Doporučil bych Vám obojek, který má plynulé nastavení impulsů tedy model D-control 400 nebo D-control 600. Vidím, že jste odpůrce elektronických impulsů, ale to je jen tím, že nemáte s takovými obojky zkušenost. Využijte možnosti si u nás zdarma vyzkoušet doma elektronický obojek s impulsy a přesvědčíte (rozhodnete) se sama, že tyto obojky nejsou vůbec tak strašné jako si lidé myslí a že jsou velkými pomocníky při výcviku.
V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach
Kateřina Plicková se ptá:
8. 4. 2015 12:15
Dobrý den,

sháním obojek pro německého ovčáka na obranu. http://www.pujcovna-obojku.cz/kozeny-obojek-obrana-s-uchem-55cm-p257 Tento obojek, udrží při záběru a tahu 40 kg vážícího psa?

Zvažuji jeho koupi, ale nikde nevidím napsáno, kolik v tahu udrží. Nerada bych, aby při vysokém záběru rupnul.

Děkuji za odpověď,

Kateřina Plicková
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den,
Kontaktoval jsem našeho dodavatele, který mě informoval, že by obojek měl vyhovovat až do 70kg váhy psa. Obojek má kovové vyztužení a ucho je přiděláno 4 nýtky, dále se váha rozloží do celé šířky řemene, takže na 40-ti kilového psa by to mělo být bez problému. Zátěžové zkoušky k dispozici nejsou. Snad to takto bude stačit.A ještě jedna reakce na výrobek:

A ještě jedna reakce na výrobek:
Dobrý den,
tento obojek vyrábíme a dodáváme jako výcvikový k nácviku obran. Přesné čísla kolik vydrží v tahu bohužel nemáme, ale vzhledem k množstí prodaných obojků si dovoluji tvrdit,
že 40kg vážícího psa by měl bez problémů udržet. Naše zkušenosti z různých cvičáků s různými plemeny jsou všechny pozitivní, bez jediné reklamace.
Přeji pěkný den,
Tomáš Betlach

Iveta se ptá:
5. 4. 2015 11:59
Dobrý den, chtěla bych si pořídit výcvikový obojek pro štěňátko minibulteriéra, jaký by jste mi doporučil ???
Děkuji Iveta
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Na vaše plemeno bych Vám doporučil obojky model D-control 400+ s 250m dosahem (http://pujcovna-obojku.cz/d-control-400-p108). Zvolil jsem schválně model + protože má plastový řemen a bude vypadat na vašem plemenu velice dobře. Obzvlášť v černé barvě. Obojek má plynulé nastavení impulsu od 0-19, proto je velice žádaný a může se použít na většinu psů. Nenapsala jste jak je vaše štěně staré. Je třeba začínat s obojkem opatrně. Obojek můžete začít používat u 6měsíčního štěněte, které již absolvovalo základní výcvik „SEDNI“, „LEHNI“, „ZŮSTAŇ“ nebo alespoň „FUJ“, „NESMÍŠ“…
V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach
Michaela se ptá:
4. 4. 2015 20:13
Dobrý den.,mám výcvikový obojek smal easy,při výměně baterie nepípne,můžete mi poradit co s tím?
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den.
Pokaždé nemusí obojek pípnout, když do něj vložíte baterii. Pokud vytáhnete baterii z obojku a hned dáte novou tak nemusí obojek pípnout. Je to z důvodu zbytkového napětí v obojku. I když obojek po vložení baterie nepípne tak jde vám obojek následně zapnout? Pokud ne zkuste tu stejnou baterii vložit do ovládače. Tím zjistíte zda není baterie úplně vybitá. Pokud by vám baterie v ovladači fungovala, ale v obojku ne tak mne prosím kontaktujte na telefonním čísle 725 700 825, kde vám poradím další postup. Snad jsem Vám pomohl. V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach
Radek se ptá:
4. 4. 2015 18:56
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám stafbula, ještě štěně, nechci mu hned dávat impulzy ale jelikož jsem nedavno přišel o psa z důvodu že utekl za srnou a následně ho srazilo auto, tak tomu chci předejít. Prosím o doporučení nějakého rozumného výcvikového obojku, určitě musí být vodotěsný. Moc děkuji.
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Všechny naše obojky jsou voděodolné a se zárukou 3 roky. Na váš problém bych Vám doporučil obojky s funkcí booster. Například model D-control 400+ s 250m dosahem (http://pujcovna-obojku.cz/d-control-400-p108) nebo D-control 600 s 600m dosahem (http://pujcovna-obojku.cz/dog-trace-elektronicky-vycvikovy-obojek-d-control-600plus-p116). Na vaše plemeno by se hodily modely + protože mají plastový řemen a vypadají na psovi lépe.
V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach
Ladislav se ptá:
2. 4. 2015 14:29
Dobrý den,
máme skoro ročního německého ovčáka. Normálně poslouchá, ale problém je srna, zajíc......
Uvažujeme o el. obojku. Líbí se nám D-control 400 nebo 420. Co je v našem případě lepší volba?
Co oceníme víc, booster nebo světlo? Vyšší řada 600 nám přijde jako zbytečně přehnaná varianta.
Děkuji
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Osobně si myslím, že nemá smysl kupovat model 420 se světlem. Světlo v obojku není zase tak vidět a zbytečně zkracuje životnost baterii obojku.
Jestli vám pes honí srny a zajíce určitě využijete modely s funkcí booster. Nyní máte možnost si k elektronickému obojku koupit světlo Sportdog s 50% slevou (tedy jen za 200kč). Toto světlo se dá lehce nasadit na elektronický obojek a má 100x tak větší svítivost i výdrž baterií než modely se zabudovaným světlem v obojku. Více informací o světle najdete http://pujcovna-obojku.cz/bezpecnostni-svetlo-pro-psa-sportdog-beacon-light-a125
V případě dalších dotazů se na mne neváhejte obrátit. S přáním hezkého dne Tomáš Betlach
Hana se ptá:
30. 3. 2015 08:29
Dobrý den,


máme tříletého křížence Zlatého retrívra a Sibiřského huskyho, poslušnost zvládá, ale pronásleduje zvěř a v tu chvíli je neodvolatelný. Miluje vodu, rád se koupe, obojek musí být vodotěsný. líbí se mi D-control 600, je to dobrá volba, či zkuit něco jiného?
Děkuji
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Všechny naše obojky jsou voděodolné se zárukou 3 roky. Model D-control 600 lze považovat za skvělou volbu, jelikož splňuje všechny vaše požadavky. Obojek totiž reaguje na velkou vzdálenost (600 metru) a hlavně obsahuje funkci boostru, která je nepostradatelná v případe, že se pes rozběhne za zvěří. Vyšší model D-control 1000 má navíc pouze větší dosah,ale je znevýhodněný dlouhou anténou ovladače, špatně se díky tomu schová do kapsy.
Zboží je skladem,v případe, že si jej objednáte do 14.hodiny, obojek vám dorazí již zítra.
S přáním hezkého dne Tomáš Betlach
Slávka se ptá:
25. 3. 2015 19:55
Dobrý den ,
mám 2letou fenku pražský krysařík váží 4kg a neustále štěká, když k nám příjde návštěva a štěká i na lidi, které zná a už opravdu nám to všem leze na nervy.
Slyšela jsem o obojku proti štěkání .
Můžete mi prosím poradit který je dobrý .
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den.
Na vaše plemeno mužete zakoupit jen jeden obojek a to protištěkací obojek Dogtra iQ NO BARK. Všechny ostatní na trhu jsou moc silné. Doporučuji Vám obojek u nás vyzkoušet a přesvědčíte se sama zda je obojek dobrý a funguje či nikoliv. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@pujcovna-obojku.cz kde vám sdělíme více informací.
S přáním hezkého dne Tomáš Betlach

Nevíte jaký obojek koupit? Máte problém s výchovou Vašeho psa? Potřebujete doplnit informace k obojkům? Do poradny může napsat úplně každý. Odpovíme na Váš dotaz co nejdřívě. Poradna funguje 24hodin denně, 7dní v týdnu, 365dní v roce.

Jsme tady pro Vás. Vaše Půjčovna obojků.

Jsme On-line stále:

Je víkend nebo svátek a vy potřebujete nutně poradit?

Na Online chatu z webu nikdo zrovna není?

Nechce se Vám čekat až Vám odpovíme na dotaz z poradny?

Napište nám na Whatsapp!!! Odpovíme Vám ihned a to kdykoliv ať už jsme kdekoliv :-)

Pro více informací klikněte ZDE