NÁŠ NOVÝ ESHOP


PRODUKTY VE 3D!

Dokonalý pohled na
produkty - jen u nás!

 


Vyzkoušejte si elektronický obojek ZDARMA na 30 dní.

Vice informací čtěte ZDE

Potřebujete poradit?
+420 725 700 825
info@pujcovna-obojku.cz

 

Vítejte v poradně. Vložte svůj dotaz.

Položit otázku


Ivo Haizer se ptá:
6. 11. 2014 10:56
Dobrý den.Pořídil jsem si psa z útulku asi před třemi lety.Teď už může mít 25-30kg.Je to kříženec vlčáka s něčím krátkosrstým.Je přítulný poslechne na povel ke mně,sedni,nesmí však být rozptýlen jiným psem nebo pošťákem.Hlídá kolem domu,dovnitř nechodí.Když přijde návštěva štěká celou dobu jak urvaný vagón,nelze sedět na zahradě.Horší je když v noci uloví ježka.Štěká a snaží se ho sežrat.Vzít mu ho nejde,zuří a pokousal by.Musím ho odvést někam daleko a čekat(někdy i 2hod.než ježka na setinu vteřiny pustí a odtáhnout ho.Celou dobu je na vodítku.Nic nepomáhá a má celkem dost posunutý práh bolestivosti.Nic mu nevadí.Ježek je prvořadý.V noci od 2-4hod s ním chodit není řešení.Prosím poraďte zda by el.obojek při nějaké větší šlupce toto nemohl korigovat.Děkuji Ivo H,Petrovice u Karviné
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den.
Nevím zda by se vám více hodil obojek protištěkací nebo výcvikový. Protištěkací obojek by ho odnaučil štěkat. Nic víc. Výcvikový obojek by vám ho pomohl odvolat například od toho ježka. Výcvikový obojek by Vám byl užitečný i například při vycházkách nebo na zlepšení poslušnosti psa k dokonalosti. Je vždy, ale potřeba aby jste držel ovladač v ruce. Protištěkací se řídí sám při štěkání psa (i když vy například spíte). Vidím, že jste z Petrovic. Zavolejte mi a můžeme se o tom pobavit více (725 700 825). Popřípadě můžu vzít do auta oba obojky a přijet Vám je osobně ukázat (vysvětlit). Poté se sám rozhodnete který si koupíte nebo vyzkoušíte. S přáním hezkého dne Tomáš Betlach
Radek se ptá:
4. 11. 2014 15:24
Dobrý den, máme Jacka Russella Teriéra 3 roky.Doma je hodný a poslechne na slovo,ale jak jsme venku tak na vodítku tahá a když ho pustíme tak utíká vrací se až po hodině, myslíte že by nám EO pomohl? popř. jaký druh EO zvolit, aby mu neublížil.Děkuji
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Připlácet za modely mini si myslím nemá smysl. Proto bych vám doporučil model D-control 400. S tímto obojkem budete spokojen a vyřeší to váš problém s utíkáním. Doporučuji obojek vyzkoušet na 14dní a poté se sám rozhodnete zda si obojek ponecháte či nikoliv. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach
p. Holubova se ptá:
1. 11. 2014 09:47
Mám fenu 34 kg 3 roky ,jediný problém honění srnek a koček , když je vidí dříve než já, jiné problémy nemá , tudíž na dovolené je stále na vodítku je vhodný el. obojek a jaký
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Na váš problém vám elektronický obojek pomůže.
Doporučil bych Vám obojky s funkcí booster. Tedy D-control 400 s 250m dosahem (http://pujcovna-obojku.cz/d-control-400-p107) nebo D-control 600 s 600m dosahem (http://pujcovna-obojku.cz/dog-trace-elektronicky-vycvikovy-obojek-d-600-p115). Větší dosah by jste asi již nevyužila. U modelu 1000 a 1600 jsou již dlouhé antény na vysílači a tak se vysílač nevejde například do kapsy od bundy.
V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach
Jarda se ptá:
30. 10. 2014 18:26
Dobrý den. Mám dotaz ohledně výcvikového obojku. Funguje obojek rovněž pokud je pes venku a majitel v místnosti. Jarda
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den.
Elektronické obojky Dogtrace fungují i přes stěny. Samozřejmě se sníží o něco dosah, ale budou fungovat i přes stěnu.
S přáním hezkého dne Tomáš Betlach
Romana se ptá:
13. 10. 2014 00:29
Dobry vecer mame německého spice stredni velikost stene 8mesicu a hrozne nam taha na voditku uzsi nevime rady skusily jsme uz mnoho i stahovaci obojek ale bohužel bez vysledku rozmyslime se nad elektrickym obojkem můžete nam nejak prosim poradit jsem na invalidnim voziku takze něco musíme delat předem moc dekuji za radu.
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den.
Elektronický obojek je vhodný na všechny plemena a pomůže na většinu nežádoucího chování u psa.Vzhledem k vašemu plemenu bych vám doporučil model D-control 400.

http://www.pujcovna-obojku.cz/d-control-400-p107
Má dosah 250m což by pro vaše účely mělo bohatě stačit. Pokud by se vám zdálo 250m málo tak si mužete pořídit model D-control 600, který již má 600m dosah. Díky elektronickému obojku dopilujete všechny povely a poslušnost k vaší spokojenosti. Do budoucna přestanete používat vodítko a pes bude mít na vycházkách větší volnost. Pes bude taky spokojen a vy budete vědět, že i když je na volno tak máte stále nad ním díky obojku kontrolu. V případě dalších dotazů jsem vám plně k dispozici. Pokud by jste měla zájem mužeme vám obojek domů i na 14dní zdarma vypůjčit a vy se sama rozhodnete zda si obojek ponechat či nikoliv. S přáním hezkého dne za Půjčovnu obojků Tomáš Betlach
Honza se ptá:
3. 10. 2014 09:17
Dobrý den, mám tříletého jack russela, který je na nás asi moc závislý a jen co odejdeme z domu tak začne štěkat a na ulici je dominantní, ale zvládám ho. Navíc se teď budeme stěhovat a nechceme se v bytovce hned špatně zapsat, že nám vyvádí pes. Jelikož je to nepříjemné vůči ostatním sousedům. Přemýšlíme i o kastraci aby se uklidnil nebo bude stačit jen obojek proti štěkání?
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den.
Vaše plemeno má v dospělosti 5-6kg. Tak, že bude stačit obojek D-mute small light.
Co se týče nežádoucího štěkání a kňučení tak tímto problém vyřešíte. Pokud máte ale problém s poslušností tak tam vám protištěkací obojek nepomůže a vhodnější by byl výcvikový. Záleží co je větší problém zda štěkání doma nebo to chování venku. Nebo můžete rovnou vyzkoušet výcvikový obojek (D-control 400) a když bude doma štěkat tak ho to budete odnaučovat pomocí korekčního impulsu. Pokud, ale bude štěkat po vašem odchodu z domu tak tam mu nebude nic bránit v tom pokračovat. V případě zájmu o vypůjčení obojku či dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach
Pavel se ptá:
30. 9. 2014 03:43
Dobrý den mám dvouleteho psa Jack russell terier a uvažuji o pořízení EO rád bych se zeptal můj pes rozumí povelu ke mně jen je tvrdohlavý a někdy neposlechne. Dále ne vždy vyjde s ostatními psy když je na vodítku na volno se s takovými psy nesetkal tak nevím jaká by byla reakce. Chtěl bych se zeptat zdali se pomocí EO dá odnaučit agrese nebo dominance k ostatním psům?
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Elektronický obojek Vám pomůže s vašimi problémy, které popisujete.
I tu agresi a dominanci psa se dá odnaučit. Musíte, ale používat slabé impulsy, protože silnější korekční impuls by mohl psa více vyprovokovat než ho zklidnit. U některých výcviků se záměrně používá silnější impuls, aby se podpořila agrese psa například u výcviku služebních psů PČR. Vy potřebujete agresi odstranit tak, že budete používat impulsy slabší. Z tohoto důvodu nedoporučuji modely D-control easy a easy small. V hodnější budou model D-control 400, 600, 1000....kde se dá impuls plynule regulovat.
Pokud máte strach z toho jak Váš pes bude na impuls reagovat, není nic jednoduššího než si obojek od nás vypůjčit a vyzkoušet to.
V případě zájmu o vypůjčení obojku či dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach
romana přidalová se ptá:
10. 9. 2014 12:41
Dobrý den, máme labradora - rok a dva měsíce a strašně táhne, když s ním jdu na procházku. Proto vlastně s ním nechodím ani tak často ven. Když ho pustím na na volno, tak jde v blízkosti, docela dobře, ale pak se najednou utrhne, když uvidí jiného psa. Začne skákat i na cizí lidi. Neslyší, neposlouchá, nepříjde, dělá jako, že mne nezná. Jinak doma poslouchá jako hodinky. Děkuji za tip, zda je právě k zvládnutí tahání dobrý elektronický obojek. A jestli je také v červené barvě :). Děkuji
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Ano na tento vámi popisovaný problém vám elektronický obojek pomůže.
Doporučil bych vám model D-control 400 s 250m dosahu nebo d-control 600 s 600m dosahu. U nás si můžete vybrat barvu řemene, který je u obojku. Na výběr je černý, bílý, červený. Co se týče zařízení obojku tak krabička je vždy černá. Přeji pěkný den. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach.
Pavel Kalaš se ptá:
4. 9. 2014 17:00
Dobrý den.Mám fenu Československého vlčáka,která po osamocení v bytě vyje a štěká , jaký obojek by byl vhodný a účinný ? Děkuji.
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Na vaše plemeno bych doporučil model D-mute small pokud má fena obvod krku do 45cm a váhu do 20kg.
Pokud váží více je třeba koupit obojek D-mute light.
Přeji pěkný den. Za půjčovnu obojků Tomáš Betlach
Katka Lieblová se ptá:
21. 8. 2014 16:42
Dobrý den,
používám už delší dobu obojek d-mute a jsem s ním spokojená. Dnes začal vydávat rytmické "cvakání". Nereaguje ani na přiložení magnetu k terčíku, takže předpokládám, že je vybitá baterie. Překvapil mne ale ten pravidelný zvuk - jde o nějakou signalizaci vybití baterie? Nebo je to problém obojku? Možná jsem to jen přehlédla v návodu, ale nechci nechávat psovi na krku příp. špatně funkční obojek.

Předem děkuji za radu.
Katka Lieblová
Půjčovna obojků odpovídá:
Dobrý den. Podle toho co popisujete došlo k vybití baterie. Po vsunutí dobré baterie do obojku obojek vždy pípne. Vy máte baterii už tak vybitou, že obojek nepípne, ale jen jak vy říkáte cvakne. Obojek se snaží tedy stále zapnout. Poté chce pípnout, ale na to je už tak vybitá baterie, že nepípne (jen cvakne). A tak stále dokola.
Vyměňte baterii a bude vše v pořádku. S přáním hezkého dne Tomáš Betlach

Nevíte jaký obojek koupit? Máte problém s výchovou Vašeho psa? Potřebujete doplnit informace k obojkům? Do poradny může napsat úplně každý. Odpovíme na Váš dotaz co nejdřívě. Poradna funguje 24hodin denně, 7dní v týdnu, 365dní v roce.

Jsme tady pro Vás. Vaše Půjčovna obojků.

Jsme On-line stále:

Je víkend nebo svátek a vy potřebujete nutně poradit?

Na Online chatu z webu nikdo zrovna není?

Nechce se Vám čekat až Vám odpovíme na dotaz z poradny?

Napište nám na Whatsapp!!! Odpovíme Vám ihned a to kdykoliv ať už jsme kdekoliv :-)

Pro více informací klikněte ZDE