NÁŠ NOVÝ ESHOP


PRODUKTY VE 3D!

Dokonalý pohled na
produkty - jen u nás!

 


Vyzkoušejte si elektronický obojek ZDARMA na 30 dní.

Vice informací čtěte ZDE

Potřebujete poradit?
+420 725 700 825
info@pujcovna-obojku.cz

 

Atrapa obojku D-control

Atrapa obojku D-control s tkaným řemenem. Atrapa je naprosto k nerozeznání od funkčního obojku - stejná velikost i váha!

 • Cena:499 Kč
 • Cena bez DPH:412 Kč
 • Dostupnost: Skladem, expedice do 24 hod.
 • Záruka:24 měsíců

Množství:

Atrapa obojku D-control s tkaným řemenem. Atrapa je naprosto k nerozeznání od funkčního obojku - stejná velikost i váha!

D–control - elektronický výcvikový obojek

Váš pes neustále pod kontrolou!

Potřebujete mít svého psa pod okamžitou kontrolou? Chcete jej cvičit a vychovávat snadno, rychle, přesně a účinně? Elektronický výcvikový systém DOGtrace™ d-control, sestávající z vysílače a obojku, vám pomůže cvičit vašeho psa s efektivitou jinými metodami nedosažitelnou. Obojek můžete začít používat u 6-ti měsíčního štěněte, které již absolvovalo základní výcvik „SEDNI“, „LEHNI“, „ZŮSTAŇ“ nebo alespoň „FUJ“, „NESMÍŠ“… V ruce držený vysílač (podobný dálkovému ovládání vašeho TV přístroje) umožňuje dávat povely na značnou vzdálenost (200m – 1600m dle modelu). Funkce výcvikových sad jsou dle modelů různé. Všechny jsou však mimořádně zajímavé a užitečné, jelikož mohou být přizpůsobeny jakémukoliv psovi a jakékoliv situaci.

Instruktážní video
Můžete si vybrat hned ze 4 typových modelů:

 • impuls, světlo, zvuk
 • vibrace, světlo, zvuk
 • impuls, booster, zvuk
 • impuls, vibrace, světlo, zvuk

Každá z těchto funkcí má nějaký význam a záleží jen na Vás, které jsou pro Vás a Vašeho pejska potřebné!

Funkce impuls:
Aby pes správně pochopil spojitost mezi impulsy a jeho nesprávným chováním, stiskněte tlačítko přesně ve chvíli, kdy Váš pes dělá něco nedovoleného. Z počátku doporučujeme začít pouze se zvukovými signály. Tím upoutáte jeho pozornost a upozorníte ho, že dělá něco zakázaného. Jakmile si pes tuto spojitost vytvoří, můžete začít s korekčními impulsy pro efektivnější výcvik. Korekční impulsy jsou nastavitelné v několika úrovních. Stiskem tlačítka krátkého impulsu vyšlete Vašemu psovi upozornění v podobě korekčního impulsu přenášeného dvěma elektrodami umístěnými na přijímacím obojku po dobu, která je kratší než jedna sekunda. Stisknutím tlačítka dlouhého impulsu vyšlete sadu korekčních impulsů po celou dobu, po kterou budete držet tlačítko stisknuté, avšak s omezením max. na 8 sekund.
Zvukový signál předcházející krátkému nebo trvalému impulsu je velmi účinný; pes si brzy vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním, zvukovou výstrahou a nepříjemným pocitem na krku.
Náš výcvikový obojek Vám v krátké době velmi výrazně napomůže s výchovou Vašeho psa. To znamená, že si v poměrně krátké době zapamatuje, že musí poslouchat na Vámi daný povel nebo dostane korekční impuls, jehož sílu si samozřejmě můžete zvolit a většina psů reaguje tak, že se právě po korekčním impulsu obrací do bezpečí ke svému pánovi, protože není spojen s nepříjemným pocitem vyvolaným korekčním impulsem. Pes totiž uvažuje na principu pohodlí-nepohodlí a co mu nesvědčí, tomu se snaží vyhnout – tedy poslechnout.

Funkce světlo:
Díky zabudované červené LED diodě vydává obojek na krku psa velmi intenzivní záblesky, které jsou mnohem výraznější než u běžných svítících obojů a tím je možné Vašeho pejska velmi snadno lokalizovat i v naprosté tmě! K dispozici máte hned 8 velmi zajímavých variant blikání obojku. Vysílač také umožňuje nastavit odlišnou rychlost blikání dvou obojků najednou – snadno tak rozpoznáte jednoho pejska od druhého!

Funkce vibrace:
Velmi zajímavá funkce pro upoutání pozornosti psa. Funkce vibrace má velmi široké využití pro:
- Diskrétní přivolání psa, které neslyší nikdo jiný z okolí.
- Vyrušení z nežádoucí činnosti s využitím překvapení.
- Jasný signál – není možné si ho splést jako u zvuku /pípnutí mobilu apod./
- Přivolání hluchých psů, které je jinak prakticky nemožné.
- Pochválení psa (místo „poplácání“) – následuje odměna ve formě hračky, pamlsku apod.
- Díky 5-ti různým druhům vibrace je možno naučit pejska, že různé druhy znamenají něco zcela jiného („fuj“, „ke mně“, „hodný“, „nesmíš“,…apod.)
- Může také nahradit výukovou metodu pomocí „klikru“ – zmáčknete tlačítko vibrace a pejsek si přiběhne pro odměnu!

Funkce zvuk:
Je jen na Vás, jak budete funkci „zvuk“ používat, což závisí na způsobu, jakým chcete cvičit svého psa.
Se zvukovým signálem můžete:
- Naučit Vašeho pejska, že tento signál znamená povel „ke mně“, „k noze“, ať je kdekoliv (zvukový signál Vám tak nahrazuje píšťalku)
- Vyslat Vašemu pejskovi výstrahu, když dělá něco zakázaného.
- Upoutat jeho pozornost.

Zvukový signál předcházející korekčnímu impulsu či vibraci je velmi účinný – pes si brzy vytvoří spojení mezi svým nesprávným chováním, zvukovou výstrahou a nepříjemným pocitem na kru!!!
Elektronické systémy vysílače a obojku využívají moderní technologii na bázi jednočipových mikroprocesorů a bezdrátových komunikací. Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti obojku je možné jej použít i pro rasy psů s malým vzrůstem. Obojek je kompaktní a vodě odolný.

Všeobecné vlastnosti výcvikových zařízení:

 • dokonale vodotěsný přijímač
 • v přijímači je zabudovaný magnetický systém ON/OFF - zapnutí či vypnutí přijímače se tedy provádí pouhým přiložením vysílače k přijímači.
 • kontrola stavu baterií u přijímače i vysílače
 • samostatné tlačítko pro vysílání zvukového signálu
 • volitelné nastavení úrovně korekčního impulsu
 • životnost baterií se pohybuje od 6 – 12 měsíců v závislosti na používání
 • podsvícený LCD displej pro zobrazení výše korekčního impulsu, vysílání a vybití baterie (není pouze u modelů d-control EASYsmall a d-control EASY)
 • možnost používat pro výcvik dvou psů najednou – je zde tlačítko na přepnutí psa 1 a 2 (neplatí u modelů d-control EASYsmall, EASY, 430, 630, 1030 a 1630)
 • možnost tkaného nebo plastového řemene v různých délkách i barvách
 • výcvikové sady mají dosah 200 – 1600m (dle modelu)
 • možnost externího ovládání dálkového vysílače (one touch) – součástí modelů 610, 1010 a 1610
 • u každé výcvikové sady jsou hned dva druhy elektrod (pro dlouhosrsté či krátkosrsté psy)
 • u vysílačů je klips pro zavěšení na opasek
 • všechny přijímače mají rozměr 62x42x30mm a váží 56g
 • impuls, světlo, zvuk

S výcvikovými obojky DOGtrace je mimořádně snadné naučit rychle psa:

 • chůzi u nohy bez vodítka
 • spolehlivému přivolání (povely „ke mně“, „k noze“)
 • přerušení nežádoucí činnosti („fuj“, „nesmíš“)
 • odnaučení zlozvyků při každodenním soužití s lidmi, např. braní potravy ze stolu, skákání na lidi, hrabání, nežádoucí štěkání apod.
 • preciznímu docvičení prakticky každého cviku, kdy jej pes musí vykonat stejně přesně a spolehlivě, jako by byl na (až stovky metrů dlouhém!) vodítku – přičemž je odstraněna nežádoucí závislost na šňůře, kterou pes velmi dobře pozná a přizpůsobuje jí své chování
 • odnaučení pronásledování zvěře a vzdalování se od svého pána v přírodě – a tím vystavování se problémům a nebezpečí s tím spojených, tedy řešení, přinášející větší svobodu pro Vašeho psa, který se nyní může pohybovat zcela volně i tam, kde by to jinak nebylo možné nebo bezpečné
 • speciálním činnostem a povelům pro služební, lovecký, sportovní nebo jiný výcvik
 • použití přímo při lovu pro komunikaci se svým psem
 • řadu dalších činností a využití, které majitel tohoto přístroje při každodenním soužití se psem sám rychle objeví
 • Recenze - Vaše zkušenosti se zbožím
Pavlína
Hodnocení:      
Pro: dobrá cena lehké ovládání voděodolný velké a rychlé změny v ovládání pejska
Proti: malinko se při delší procházce povoluje obojek,ale stačí to občas zkontrolovat a utáhnout,jinak při povoleném obojku impulsy nefungují,
Shrnutí: na mého psa cane corso obojek zabírá na 100 procent,vycházky jsou beze stresu, zajíci, srnky, psi, kolemjdoucí, jsou v klidu:-) a já také.Pejsek sice zvládá povely i bez obojku, ale bohužel,lovecké pudy jsou asi silnější a kdejaký zajíček poblíž , tak to byla katastrofa. Nyní mám klid,nestresuji se a procházky si vychutnávám.Napoprvé zvukový signál byl u nás sice ignorován,ale po asi třetím blesku:-) caník pochopil,že tudy cesta nevede a nyní zvládáme jen na zvukovku.A světe div se, jakmile poznal,že mu hrozí při neuposlechnutí povelu ke mně "pípanec",z 90ti procent vyšlapuje jak nejvzornější pejsek.Ocenuji lehké ovládání,voděodolnost a hlavně odpovídající výsledek v chování psa.Jen si dát pozor na přiléhavost obojku,jakmile je trochu volnější, na impulsy směrem k pejskovi zapomente.Já občas zkontroluji a utáhnu .Žádný problém.
Radovan
Hodnocení:      
Pro: Pes po instalaci opravdu přestal utíkat a drží se dál od plotu a už ho netrhá na kusy :-)
Proti: Nic
Shrnutí: Celkově funguje velmi dobře, pes brzy pochopil že nemá smysl pokoušet se rozervat plot a utéct.
Marian Lach
Hodnocení:      
Pro: Opravdu jednoduchá instalace
Proti: V různých místech zahrady bych potřeboval nastavit jiné zóny, ale to je technicky nemožné, můj problém....
Shrnutí: Naprosto doporučuju - o co jsem se snažil výcvikem půl roku a stejně to nepomohlo - poryté záhonky, sežraný stromek), to díky obojku pochopil za necelý týden.
Jan Krupka
Hodnocení:      
Pro: Funguje!!!
Proti: Pro malá plemena psů relativně velký přijímač na obojku
Shrnutí: Mám 2 psy. V poslední době utíkali z oploceného pozemku a stále častěji jsem je musel hledat. Ten menší se dokázal podhrabat,nebo protáhnout,nebo přelézt přes jakýkoliv plot. Ten velký neměl problém v plotě udělat díru. Oba si zvykli velmi rychle, od té doby nebyli na žádné svévolné vycházce.
Jarmila
Hodnocení:      
Pro: Výborný návod, názorné video
Proti: Proti bych jen poznamenala,že je škoda,že na obojku není přímo viditelné na kolikátém stupni je obojek nastaven,lze to jen podle zvuku.
Shrnutí: Ani přes neustále zvyšování plotu jsme nepředešli útěkům. Náš pes (střední plemeno 50cm) přeskočil nový plot vysoký 170cm. Nyní jsme v klidu, že se nebude nikde toulat nebo mu někdo neublíží.
Josef Vaml
Hodnocení:     
Pro:
Proti:
Shrnutí: Určitě mohu doporučil pejskařům, kteří mají podobné problémy a chtějí je změnit. Jen si musí člověk uvědomit, že je to cvičební pomůcka a né nástroj na trestání svého nejlepšího přítele. Kvalita produktu odpovídá jeho ceně.
Petra
Hodnocení:      
Pro: Lehký, spolehlivý, opravdu funguje na vzdálenost 250m
Proti: Nevím
Shrnutí: Obyčejné přivolání dělá hrozný problém. Po poradě s kynology v našem klubu, jsem si výrobek zapůjčila a po několika málo dnech se projevilo výrazné zlepšení. Nyní používám obojek jen sporadicky a většinou jen zvukový impuls. Poslušnost se mnohonásobně zlepšila.
Lucie Mikrová:
Hodnocení:      
Pro:
Proti: Na modelu easy malý dosah.
Shrnutí: Holandský ovčák z útulku. je moc hodná, ale naprosto neukázněná. Pokud viděla zajíce, zmizela třeba na půl hodiny. Což je na sídlišti velký problém. Malý el. impulz jsme dali jen jednou a od té doby náše fenka pochopila, že s námi musí zůstávat v kontaktu a reagovat na přivolání a ne utíkat nebo skákat na každého, kdo se jí líbí. Od té doby nemusíme používat vodítko a výstražné pípnutí používáme naprosto minimálně, el. impulzy vůbec..
Jana
Hodnocení:      
Pro:
Proti:
Shrnutí: Obojek má kvalitní provedení a jednoduché ovládání. Baterie má dlouho výdrž, pokud obojek nezapomenete vypnout.
Honzna B.
Hodnocení:      
Pro:
Proti:
Shrnutí: Jack Russella Teriera, prozatim jsme použili pouze zvukový signál a změna v chování je viditelně lepší.
René N.
Hodnocení:      
Pro:
Proti:
Shrnutí: Perfektní, pes poslouchá už jen na zvukový signál, ani nemusíme dávat el. impuls, dříve nám utíkal za zvěří.
Jan Ž.
Hodnocení:      
Pro: Kvalita
Proti: Cena
Shrnutí: Pejsek nám utíkal za zvířátky. Nyní reaguje na zvuk a hned se vrátí, takže el. nepoužíváme a můžeme si procházky v klidu užívat. Před tím jsem se bála, že někde vyletí nějaké zvíře a on nám zase uteče...
Jaroslava Kordová
Hodnocení:      
Pro: Výdrž baterií. Dosah!
Proti:
Shrnutí: Konečně si užívám procházek bez stresu. I přesto, že jsem s mým psem jsem absolvovala cvičák, individuální trenérku, teprve tento obojek mi pomohl ho zvládnout. Neutíká, na zavolání přibíhá, neuskakuje přede mnou, když mu chci připnout vodítko. Po dvou dnech nošení ho stačilo už jen zvukově upozornit.
Milada Vozková
Hodnocení:      
Pro: Pejska donutí nenásilnou formou k uposlechnutí povelu. Doporučuji.
Proti: Jen ta cena. Docela dost.
Shrnutí: Dlouho jsem byla spíš proti el. obojku, obešla jsem se bez něj 3 roky, pejska mám poslušného. Na podzim začal zlobit a já jsem se ho začala bát pouštět na volno.Nyní jsem opět získala jistotu, přestala se bát ho pouštět a on je teď šťastnější než kdy dřív, protože si může lítat na volno a to i večer.
Petr
Hodnocení:      
Pro: Česká firma, záruka 3 roky
Proti: Nemám nic proti
Shrnutí: Pejsek si rychle zvykl odnaučil se běhat za psi a utíkat pryč. Velmi mi pomohlo i video o správném použití obojku. Doporučuji každému, kdo má rád svého psího miláčka, dodá to volnost Vám i pejskovi.
Jiří Pos
Hodnocení:      
Pro:
Proti: Snad jen cena, ale já doufám, že je to dobrá investice. Předchozího psa mi přejelo auto a nechci to už nikdy zažít.
Shrnutí: Sice dost drahá záležitost, ale teď lituji, že jsem ho nekoupila již dřív.
Irena Z.
Hodnocení:      
Pro: Funguje spolehlivě
Proti: Obojek musím někdy utáhnout - povoluje se
Shrnutí: Ke koupi obojku jsem se rozhodovala dlouho, četla různé názory a recenze. Nechtěla jsem zkazit psa. Poslouchat uměl do té doby, než chytil stopu zvěře v lese. Nám obojek pomáhá jako prodloužená ruka. Impuls jsem použila cca asi 4x, než to pochopil, nyní obojek už prakticky nepoužívám. Svůj učel splnil.
Tomáš Praha
Hodnocení:      
Pro: Možnost mít psa pod kontrolou a dopřát mu i více pohybu.
Proti:
Shrnutí: Obojek doporučuji každému, kdo má temperamentního pejska. Naše fenka poslouchala docela dobře než uviděla jiného psa nebo zvíře. Pak už přivolání nefungovalo, proto jsme si pořídili tento obojek. Po týdnu používání stačí použít jen zvukový signál.
Marek Jelínek
Hodnocení:      
Pro: Velmi dobrý prostředek pro výcvik
Proti:
Shrnutí: Super věc pro psa velkého vzrůstu. Stačilo mu jen parkrát zabrnět a teď už tento obojek nosí pouze ze zvyku. Poslouchá jak hodinky. Produkt bych určitě doporučil všem co mají psa, kterému se nechce moc poslouchat a nechtějí mu fyzicky ubližovat.
Zbyšek Fegr
Hodnocení:      
Pro: Velká pomoc při výcviku
Proti:
Shrnutí: Potřebuji obojek pro bezpečnost psa, protože chodíme na procházky okolo lesa a je zde hodně zvěře. Pes má zlozvyk zvěř prohánět, obojek ho jako jediný úspěšně zastaví, takže se nemusím bát, že ho někdo zastřelí.
Daniela Šišková
Hodnocení:      
Pro: Vše podle očekávání
Proti:
Shrnutí: Po třech dnech citlivého používání pes okamžitě reaguje na slovní povely bez použití obojku.
Petr Veselý
Hodnocení:      
Pro: Perfektní funkce i u drsných psů,na které jiný obojek byl slabý.
Proti: Nemám nic proti
Shrnutí: Vyzkoušel jsem ohradnik od jiného výrobce ale na mého psa to bylo slabé. Tento ohradník je to co jsem hledal. Konečně nám pes neutíká.
Pavla Vitorská
Hodnocení:      
Pro: Psa donutí nenásilnou formou k uposlechnutí povelu - ke mě,nesmiš atd.
Proti: Nic jsem neshledala.
Shrnutí: Pes se už nevydavá na bojovnou cestu za divokou zvěří.
Marek
Hodnocení:      
Pro: Snadná obsluha, spolehlivost
Proti: Jedině vyšší cena, bohužel za kvalitu se platí.
Shrnutí: Vřele doporučuji.
Lukáš Coumal
Hodnocení:      
Pro: Snadné a spolehlivé ovládání
Proti: Nic
Shrnutí: Tento výrobek je skvělý pomocník při výcviku psa, nebojíme se s ním nyní na vycházkách po polích a po lese, ani když potkáme jiného psa.
Miloslav Kamnik
Hodnocení:      
Pro: Opravdu účinný i na paličatého psa!!
Proti:
Shrnutí: Jsem nadmíru spokojený