NÁŠ NOVÝ ESHOP


PRODUKTY VE 3D!

Dokonalý pohled na
produkty - jen u nás!

 


Vyzkoušejte si elektronický obojek ZDARMA na 30 dní.

Vice informací čtěte ZDE

Potřebujete poradit?
+420 725 700 825
info@pujcovna-obojku.cz

 

Obranný sprej proti psům Anti-Hund

SPREJ SE POUŽÍVÁ PROTI ÚTOČÍCÍM PSŮM, KTEŘÍ MOHOU ZPŮSOBIT I ZÁVAŽNÁ PORANĚNÍ.

PSI JSOU STEJNĚ JAKO VLCI INSTINKTIVNĚ NAPROGRAMOVANÍ KOUSAT. RYCHLÉ, HBITÉ A PRO PSA MNOHDY PŘEKVAPUJÍCÍ POHYBY, KTERÉ JSOU BĚŽNÉ U SPORTOVCŮ PŘI BĚHU, JÍZDĚ NA KOLE U LISTONOŠŮ A U HRAVÝCH DĚTÍ BUDÍ VE ZVÍŘATECH LOVECKÝ INSTINKT. 

  • Cena:189 Kč
  • Původní cena:200 Kč
  • Cena bez DPH:156 Kč
  • Dostupnost: Skladem, expedice do 24 hod.
  • Záruka:12 měsíců

Množství:

Popis produktu:

Obranný sprej proti psům Anti-Hund

Obranný sprej proti psům - Běžci, lidé na procházce, listonoši a děti se stávají častou obětí útočných psů. Podle velikosti kousajícího psa pak vznikají závažná zranění, která mají za následek i zmrzačení.

Proti tomu se můžete chránit Anti-Hundem. Psi jsou stejně jako vlci instinktivně naprogramovaní kousat. Rychlé, živé a hbité pohyby, které jsou běžné u sportovců při běhu, u listonošů chvátajících ke schránce a u hravých dětí budí ve zvířatech lovecký instinkt. Obětí se pak stává člověk. Přirozené schopnosti psa se mění v osudné následky. Utišující a uklidňující domluva může agresi zvířete zastavit. Jestliže se však mine účinkem pomůže jen Anti-Hund.

Nastříkáním přímo na čumák, tlamu a oči zaženete psa do bezpečné vzdálenosti. Speciální účinná kombinace látek Anti-Hund ve spojení se silným stisknutí spreje Vás ochrání!